Česky | English Přihlásit se

Naše akce - Seminář SIAM SC - Další akce

Studentský workshop o aplikované matematice (SWAM)

Kdy: 17/11/2022 09:00 - 19/11/2022 14:00
Kde: Sokolovská 49/83

Studentský workshop o aplikované matematice je pořádaný za podpory aliance 4EU+. Výdaje pro omezený počet studentů z Kodaňské univerzity a Univerzity Heidelberg budou financovány aliancí 4EU+. Workshop je určen především pro magisterské a doktorské studenty. Jeho hlavním cílem je zprostředkovat setkání studentů přírodních věd, inženýrských oborů a teoretické i aplikované matematiky a vytvořit prostředí pro sdílení nápadů z různých perspektiv a navázání společné řeči se zkušenějšími výzkumníky pro případnou hladkou mezinárodní mezioborovou spolupráci.

Součástí workshopu bude studentský meet-up (středa), procházka městem (čtvrtek) a společná večeře (pátek). Podrobnější program bude zveřejněn na této stránce v průběhu října. Kromě přednášek pozvaných profesorů (viz níže), budou mít studenti možnost prezentovat svou práci v krátké prezentaci o minimální délce 15 minut a maximální délce 30 minut včetně diskuse. Deadline pro podání přihlášky je 17. října 2022

V případě zájmu o účast vyplňte, prosím, registrační formulář zde. Účast je zdarma, ale počet účastníků je omezen.

Prosíme účastníky, kteří mají zájem na workshopu prezentovat svou práci, aby abstrakt své přednášky poslali na e-mail
studentworkshop@4euplus.eu do 17. října 2022. Abstrakt posílejte v PDF formátu a jeho text přizpůsobte instrukcím v šabloně, kterou naleznete níže v příloze.

Máte-li jakékoliv dotazy nebo pokud potřebujete pomoct (např. v případě problémů se šablonou abstraktu), neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu.

Kontaktstudentworkshop@4euplus.eu
___________________________________________________

Seznam přednášejících (bude aktualizován):

Jakob Zech (Heidelberg University)
Melina Freitag (University of Potsdam)
Rolf Poulsen (University of Copenhagen)
J
an Papež (Akademie věd České republiky)
Roman Neruda (Akademie věd České republiky)

Workshop poster  ABSTRACT_TEMPLATE