Česky | English Přihlásit se

Kurz vaření pro studenty

Kdy: 19/10/2016 15:00 - 19/10/2016 19:00
Kde: učebna VOŠZ a SZŠ 5. května

Také v novém akademickém roce bude IPSC UK pokračovat v realizaci úspěšného kurzu vaření pro studenty. Ti mají v jeho rámci možnost se nejen dozvědět užitečné informace týkající se správného stravování, ale především zdokonalit se ve svých kuchařských dovednostech. Pod vedením zkušené lektorky se jeho účastníci dozví, jakými zásadami se řídit při tvorbě správného jídelníčku a hlavně si sami vyzkouší přípravu chutných, ale zároveň zdraví prospěšných a cenově dostupných pokrmů. Kurz je určen zájemcům na všech stupních pokročilosti, včetně naprostých začátečníků, kteří mají jeho prostřednictvím příležitost se seznámit se základními kuchařskými postupy.

Blok plánovaný na probíhající ZS bude složený ze tří lekcí, které proběhnou v termínech 19. 10., 9. 11. a 30. 11. (vždy od 15:00-19:00 hod.). Bližší informace o něm naleznete na http://bit.ly/vareniUK